1-6-2023

 
Sunrise Medical
 
Juni '23
 
Iedereen kan genieten van de vrijheid die de StreetJet biedt.
 
EMPULSE StreetJet
Facebook YouTube Instagram
 
 
De StreetJet - ontworpen voor iedereen!
 

Ontwikkeld om snel en eenvoudig aan de meeste rolstoelen te kunnen koppelen. De klemmen zijn specifiek ontworpen voor en getest op bepaalde modellen om zowel de garantie op de aankoppelbike als de rolstoel te behouden. Zo kan men met een gerust hart veilig op pad.

Het testen van combinaties is een continu proces, daarom wordt het combinatie-overzicht regelmatig bijgewerkt en heeft het recent weer een update gehad!

 
Bekijk combinatie-overzicht
 
 
 
Naar persbericht
 
 
 
RGK en Sunrise Medical sponsoren het WK rolstoelbasketbal in Dubai
 

Sunrise Medical en in het bijzonder RGK, dragen de rolstoelsport een warm hart toe en zetten zij zich in voor de groei en ontwikkeling van deze tak van sport.

Hier tellen namelijk de kleinste details, wordt er gedroomd van grootse prestaties en de innovatie die nodig is om deze dromen te verwezenlijken. Uiteindelijk vindt deze innovatie zijn weg naar onze mobiliteitsoplossingen voor dagelijks gebruik.

Met het ondersteunen van het WK rolstoelbasketbal in Dubai, willen wij ook op dit podium onze bijdrage leveren.

 
Lees persbericht
 
 
 
Naar Poolcarrousel 2023
 
 
 
Vergroot uw kennis tijdens de Poolcarrousel dagen
 

Een eendaags evenement van Zorgplan dat samen met de zorgkantoren, fabrikanten en leveranciers wordt aangeboden op 6, 8 en 13 juni.

Wij zijn hierbij aanwezig en geven indiceerders inzicht in de toepassingsmogelijkheden van onze producten, de relatie tussen stoornissen in lichaamsfuncties, anatomische eigenschappen en de biomechanische aspecten van zitten, zitondersteuning en voortbeweging.

Verder beantwoorden we vragen en gaan de indiceerders praktisch met de hulpmiddelen aan de slag. De volgende producten zullen we presenteren:

  • BREEZY Ibis met het Sedeo Pro zitsysteem
  • QUICKIE Q400 serie
  • QUICKIE Q500 serie
  • QUICKIE Life i Sedeo
  • EMPULSE Attitude aankoppelfietsen

Klik op onderstaande link voor meer informatie over de poolcarrousel.

 
Naar Poolcarrousel 2023
 
 
 
Naar #TeamSunrise
 
 
 
Niels pakt door!
 

Niels Vink heeft samen met partner Sam Schröder opnieuw de World Team Cup gewonnen. Voor de derde keer op rij wint het quads duo in Portugal de landenwedstrijd.

 
 
Naar #TeamSunrise
 
 
 

In Japan won Niels de Japan Open, zowel in het Quad enkel- als dubbelspel. In het enkelspel won hij van Sam Schröder, waarmee hij in de finale het dubbelspel won tegen de Australiër Heath Davidson en de Canadees Robert Shaw.

Fotocredit: Frank Molter & Frank Egberink

 
 
Nederlands damesteam verslaat titelverdediger Japan!
 

Diede de Groot won samen met partner Jiske Griffioen de World Team Cup. Het Nederlandse damesteam versloeg titelverdedigster Japan in een gedenkwaardige finale uiteindelijk met 2-1.

 
 
Naar #TeamSunrise
 
 
 

Tijdens de Japan Open won Diede het enkelspel na een zinderende finale tegen de Japanse Yui Kamiji.

Fotocredit: Frank Molter & Akira Ando

 
 
Wings for Life World Run 2023
 

Feline Tiger heeft meegedaan aan de tiende editie van Wings for Life World Run, die in Nederland werd gehost door de Sint Maartenskliniek. Samen met vrienden, mede dwarslaesie patiënten en het team van Dwarslaesie Nederland, hebben ze 1774 euro opgehaald en uiteindelijk een afstand van 12,49 km afgelegd.

 
 
Naar #TeamSunrise
 
 
 

Wereldwijd waren er 206.728 deelnemers en samen hebben ze 5,8 miljoen euro opgehaald voor onderzoek naar dwarslaesie.

 
 
 
Als we dansen
 
Als we dansen
 

Inclusive rolstoeldanser Florent Devlesaver reist samen met andere valide dansers door Europa om workshops en optredens te geven als onderdeel van het inclusieve dansprogramma “Quand on Danse” (Als we dansen).

 
 
 
 
Europa Cup 3 winnaar!
 

Mariska Beijer won samen met haar team Hannover United voor het eerst de Europa Cup 3.

Gefeliciteerd met het winnen van de Europa Cup 3!

 
 
Europa Cup 3 winnaar!
 
 
 
Winst in bekerfinale rolstoelbasketbal
 
Winst in bekerfinale rolstoelbasketbal
 

De Sunrise Medical Braves met o.a. Carina en Anton de Rooij hebben in een spannende strijd de Basketbal Cup 2023 gewonnen met 37-40!

Hartelijk gefeliciteerd met het winnen van de Cup!

 
 
 
Voorbereiding voor het WK in Dubai
 

Carina de Rooij, Mariska Beijer en de andere dames van het Nederlandse rolstoelbasketbal team, zijn zich aan het voorbereiden voor het Wereldkampioenschap in Dubai volgende maand.

 
 
IWBF World Championships
 
 
 

Wij wensen het damesteam en natuurlijk ook het herenteam met Anton de Rooij als assistent coach veel succes!

Fotocredit: Emilie Haag

 
 
 
Link naar onze publicaties
 
 
 
Heeft u onze publicaties al gelezen?
 

Via ons Education in Motion kenniscentrum willen we u als professional op een makkelijke manier up-to-date houden binnen de revalidatie- en mobiliteitsbranche.

Klik op onderstaande link om de pagina te bezoeken.

 
Lees onze artikelen
 
 
 
Facebook   Twitter   Youtube   Pintrest   Instagram
 
 

Sunrise Medical B.V. | Groningenhaven 18-20 | 3433 PE Nieuwegein | Nederland

Uw privacy is belangrijk voor ons. Lees daarom onze  Privacyverklaring.